Copyright by Kancelaria MF

Created with WebWaveCMS

Kontakt:

KancelariaMF

Adwokat Marta Fundowicz

ul. Obwodowa 31A/D10a

84-240 Reda

e-mail: kancelariamf.pomorskie@gmail.com

tel. +48 799 176 038

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

kancelariamf, adwokat, adwokat reda, prawnik reda, pozew, adwokat gdańsk, adwokat reda, adwokat trojmiasto

       Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Aplikację adwokacką ukończyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku. Wpis na listę adwokatów uzyskałam w 2017r. i od tego też roku rozpoczęłam prowadzenie swojej Kancelarii.

           Najistotniejszym celem mojej pracy jest dogłębna analiza potrzeb i wymagań Klienta,  która w połączeniu z najwyższej, jakości usługą, dyskrecją i wzajemnym zaufaniem pomaga w uzyskaniu możliwie najkorzystniejszego finału prowadzonych przeze mnie spraw.

         Oferuję swoim Klientom bezpieczeństwo prawne zarówno w ramach bieżącej obsługi, jak i w aspektach pobocznych związanych z wyzwaniami, jakie stawia codzienność. Kancelaria świadczy usługi doradcze na wszystkich etapach procesu sądowego. Świadczę pomoc w sprawach karnych oraz szeroko rozumianych sprawach cywilnych, rodzinnych, administracyjnych oraz z zakresu prawa pracy.

          Swoją pracą gwarantuje klientowi poczucie dyskrecji, bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość w dbałości o jego interesy. Przed podjęciem się prowadzenia sprawy dokładnie analizuję problem i rzetelnie informuję Klienta o szansie na osiągnięcie oczekiwanego rezultatu. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim zasadami etyki adwokackiej i godności zawodu. Wszelkie powierzone mi przez Klienta informacje chronione są tajemnicą adwokacką.

          Atutową cechą mojej osobowości jest rzetelność, sumienność oraz upór w skutecznej ochronie praw klienta zarówno na salach sądowych jak i  na płaszczyźnie pertraktacji ugodowych.

                                                                                                       

Adwokat Marta Fundowicz

 

O mnie

Adwokat Marta Fundowicz

Witam,

Oferuję Państwu pomoc w prowadzeniu wszelkich spraw urzędowych i sądowych.

Skorzystaj z porady