Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

09 maja 2018
Co to jest pozew?        Dzisiaj postanowiłam zacząć od tematu, który wydaje się istotny dla
25 kwietnia 2018
         Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. – Kodeks cywilny (Dz. U.

Witam,

Oferuję Państwu pomoc w prowadzeniu wszelkich spraw urzędowych i sądowych.

kancelariamf, adwokat, adwokat reda, prawnik reda, pozew

KANCELARIA MF

Adwokat Marta Fundowicz

Zadzwoń teraz

Skorzystaj z porady

Odwiedź mnie na facebook'u

 

Nota prawna

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Fundowicz informuje, że:

 

 • strona www.kancelariamf.pomorskie.pl i wszystkie strony z nią powiązane mają charakter wyłącznie informacyjny.
   

 • materiały zamieszczone na stronie nie mają charakteru reklamowego i nie powinny być odczytywane w ten sposób.
   

 • opublikowane strony zawierają materiał jedynie informacyjny, który każdorazowo jest potwierdzany w ramach uzgodnień z klientem.
   

 • celem publikacji jest przedstawienie wyczerpującej informacji o zakresie działania kancelarii oraz prowadzenie blogu na temat prawa. Zamieszczone w dziale Aktualności i Blog artykuły mają charakter poglądowy i informacyjny. Ich celem nie jest kompleksowe opisanie  zagadnień, które poruszają, lecz mają one charakter ogólny. Żaden z artykułów ani innych treści umieszczonych w tym dziale nie ma charakteru porady prawnej, opinii prawnej ani wykładni prawa, i Kancelaria nie bierze odpowiedzialności za zastosowanie prezentowanych treści do konkretnej sytuacji faktycznej i prawnej.  Jednocześnie KancelariaMF zastrzega  sobie prawo do zmiany treści artykułów, w szczególności w razie zmiany stanu prawnego.
   

 • KancelariaMF nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy dodanych na Stronie przez osoby trzecie i zastrzega sobie prawo do ich moderowania, w tym także ich usuwania.
   

 • Zawartość Strony, w tym artykuły i treści na niej umieszczone, są objęte ochroną, która wynika z przepisów prawa autorskiego. Treści zamieszczone na Stronie są aktualne na dzień ich publikacji. KancelariaMF nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w prawie w terminie późniejszym, a weryfikacja aktualności treści leży po stronie Użytkownika.

Kontakt:

KancelariaMF

Adwokat Marta Fundowicz

ul. Jantarowa53

84-240 Reda

e-mail: kancelariamf.pomorskie@gmail.com

tel. +48799176038

Copyright by Kancelaria MF

Created with WebWaveCMS