Copyright by KancelariaMF Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

ul. Obwodowa 31 A/ D10a, 84-240 Reda   

  +48 799 176 038

  kancelariamf.pomorskie@gmail.com

 

 

  Kontakt  

  Jestem tutaj  

Kancelaria świadczy usługi doradcze na wszystkich etapach postępowania w sprawie. Świadczę pomoc w sprawach karnych oraz szeroko rozumianych sprawach cywilnych, rodzinnych, odszkodowawczych.

Swoją pracą gwarantuje klientowi poczucie dyskrecji, bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość w dbałości o jego interesy. Wszelkie powierzone mi przez Klienta informacje chronione są tajemnicą adwokacką.

  O mnie  

KancelariaMF Adwokat Marta Fundowicz logo, adwokat reda, prawnik reda

Zobacz więcej

 

"Prawnicy mówią językiem paragrafów, ale prawdziwa sprawiedliwość musi być zrozumiała dla każdego."

 

                                                         Adwokat Marta Fundowicz

Dostępność

Prawo

Zarządzanie

Umiejętności  

Prawo

Adwokat Marta Fundowicz  

 

Jestem  absolwentką  Wydziału  Prawa i Administracji  Uniwersytetu  Gdańskiego. Aplikację adwokacką ukończyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku. Wpis na listę adwokatów uzyskałam w 2017r. i od tego też roku rozpoczęłam prowadzenie swojej Kancelarii.

         

         Najistotniejszym celem mojej pracy jest dogłębna analiza potrzeb i wymagań Klienta,  która w połączeniu z najwyższej, jakości usługą, dyskrecją i wzajemnym zaufaniem pomaga w uzyskaniu możliwie najkorzystniejszego finału prowadzonych przeze mnie spraw.

        

         Oferuję swoim Klientom bezpieczeństwo prawne zarówno w ramach bieżącej obsługi, jak i w aspektach pobocznych związanych z wyzwaniami, jakie stawia codzienność. Kancelaria świadczy usługi doradcze na wszystkich etapach procesu sądowego. Świadczę pomoc w sprawach karnych oraz szeroko rozumianych sprawach cywilnych, rodzinnych, administracyjnych oraz z zakresu prawa pracy.

         

        Swoją pracą gwarantuje klientowi poczucie dyskrecji, bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość w dbałości o jego interesy. Przed podjęciem się prowadzenia sprawy dokładnie analizuję problem i rzetelnie informuję Klienta o szansie na osiągnięcie oczekiwanego rezultatu. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim zasadami etyki adwokackiej i godności zawodu. Wszelkie powierzone mi przez Klienta informacje chronione są tajemnicą adwokacką.

         

         Atutową cechą mojej osobowości jest rzetelność, sumienność oraz upór w skutecznej ochronie praw klienta zarówno na salach sądowych jak i  na płaszczyźnie pertraktacji ugodowych.

                                                                                                       

Adwokat Marta Fundowicz

KancelariaMF Adwokat Marta Fundowicz o mnie, adwokat reda, prawnik reda

O mnie

Konsultacje osobiste w siedzibie Kancelarii lub prosto na adres e-mail

 

Wychodząc naprzeciw Naszej, nowej rzeczywistości, stworzyłam możliwość porady prawnej - konsultacji online. Jest ona dedykowana osobom, które chcą uzyskać poradę prawną online, a nie istnieje potrzeba osobistego spotkania w Kancelarii. Pomoc prawna online jest udzielana przede wszystkim w sprawach o mniejszym stopniu skomplikowania i nie wymagających zapoznawania się z licznymi dokumentami.

Zobacz więcej

  Moje usługi  

Odszkodowania

Prawo karne

Prawo cywilne

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo nieruchomości

Prawo umów

Egzekucja

Terminowość